O nas

Czym jest platforma DNS NOVA?

DNS Nova to unikalne połaczenie doświadczenia osób zaangażowanych w rozwój polskiego systemu domenowego oraz technologii obslugi ruchu sieciowego w trybie rozproszonym.

Doświadczenie

Rozwiązaniami DNS zajmujemy się od 2000 roku. Mamy doświadczenie w tworzeniu dedykowanych rozwiązań DNS, budowie infrastruktury sprzętowej oraz sieciowej dla obsługi DNS, DNSSEC oraz domen internetowych.

Technologia

Nasza infrastruktura DNS opiera się na sieci serwerów, umiejscowionych w największych punktach wymiany ruchu IP w Europie. Nasza sieć IP Anycast jest podłączona do sieci wielu operatorów co zapewnia redundancję usługi. Nowoczesne centra danych, w których kolokujemy sprzęt oraz technologia Anycast DNS zapewniają dodatkową ochronę Twoich usług w internecie. Nasza sieć Anycast DNS działa natywnie w protokole IPv6 co daje gwarancję dostępności naszych serwerów DNS na całym świecie w obu wersjach protokołu IP.

Elastyczność

Nasza oferta obejmuje szereg rozwiązań dostosowanych do potrzeb lokalnego rynku. Bez wzgledu na to, czy naszym klientem jest sklep internetowy, dostawca platform hostingowych lub uslug SaaS, organ administracji publicznej czy też organizacja typu non-profit, pakiet usług profilujemy według indywidualnych wymogów.

Rozwój

Stawiamy na stabilość i jednocześnie na rozwój. Staramy sie oferować naszym Klientom usługi nowoczesne i jak najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb. Już niedługo w naszej ofercie znajdą się kolejne usługi DNS. Będą one dotyczyły ochrony przed atakami na DNS oraz rozwiązań DNSSEC. Aby otrzymywać informacje o naszych nowych usługach zapisz się na newsletter.

White Paper

Zobacz opis naszych usług w pigułce (.pdf)

Pobierz

White Paper

Quick brief about us (english version pdf)

Download

Gov DNS

DNS dla jednostek administracji publicznej, jednostek akademickich, naukowych oraz organizacji non-profit.

Secondary DNS

Zaspokaja potrzeby obsługi serwisów WWW, aplikacji online, bankowości internetowej, kanałów płatności on-line, platform E-commerce, dostawców hostingu i usług SaaS.

Primary DNS

Dla klientów nie posiadających własnych serwerów DNS, dla których priorytetem jest zapewnienie wysokiej dostępności serwisów WWW, poczty elektronicznej, aplikacji online.

Free free email marketing by FreshMail